12.09.2012

no to się chwalę;-)

Obiecałam się pochwalić, jak tylko co.. ale jak tylko co, to aparat ni huhu, więc trzeba było znaleźć, naprawić, odebrać.. a jak już jest, to tylko pstryk, i jest;-) a co? a kto? a gdzie? a kot, a Śpioch, a u mnie;-) a skąd? a stamtąd;-) no i Dzięki Ci;-) a moje zerkają, patrzą, przyczajają.. a on też już mój;-)

22 komentarze:

 1. foty i ... koty są super... zajrzyj do mnie, bo mi się niechcący Twój komentarz usunął :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zajrzałam, ale ni huhu, w każdym razie nie ma się czym przejmować, nadrobię innymi, ze mnie też jest taka zdolniacha więc luz;-) co do kotów potwierdzam, niezłe są, chociaż czasem mam ochotę wystrzelać;-) ps. do obrońców zwierząt.. to żart;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. i masz czym się chwalić :))) wszystkie trzy koty wspaniałe, dostojne, pięęękne...
  No i ta brama.... jak ja bym chciała mieć taki wolnostojący dom... w ogrodzie.... echhh.... podobno marzenia się spełniają :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. oczywiście, że się spełniają;-) chcesz, to będziesz mieć.. a kotom nie powtórzę jak im słodzicie bo się im w łebkach poprzewraca;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj! Niebieskie kocisko ;o) Jakie piękne :o))) Ja też takie chcę, pasowałoby mi do klasy, gdyż ona (tak klasa, znaczy) jest żółto-niebieska ;o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko;-)

   Usuń
  2. Teraz maluję na biało i ecru, potem siem pochwalem o)

   Usuń
  3. no ja myślę, co mam się sama chwalić?;-)

   Usuń
 6. Nie ma co, koty rządzą;-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. )))) dobre towarzystwo, nie ma co))))))

  OdpowiedzUsuń
 8. To kocisko w kolorze blue jakoś mi tak "teatralnie" wygląda:)Trafił do swoich, więc nie dziwota,że się szybko zadomowił:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikuś, bo życie to teatr;-) co do kotecków, etap aklimatyzacji mamy już za sobą;-)

   Usuń
 9. Kocią muzykę już znam, a z kocią poezję, chyba nie?! Jestem ciekaw, My Free Jazz, jakie by to ekspoze wygłosił Twój Blue, gdyby został prezydentem Mysiej Republiki?!
  ukłony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na tyle się jeszcze z Blue nie znamy.. ale za jakiś czas, kto wie.. może zamieszczę kocie, niebieskie ekspoze;-) chociaż nie wygląda, aby miauuu prezydenckie zapędy;-) Witam

   Usuń
 10. Nie...no piękne koty, szkoda tylko, że nie szczekają bo byłyby perfekcyjne:)Miało być więcej tekstu! Obiecanki cacanki(wywala jęzor)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie się zbieram, tylko jakoś tak wiecznie coś mnie odciąga;-) ale obiecałam i będzie;-)

   Usuń
 11. Świetnie, że nareszcie naprawiłaś i odebrałaś aparat, bo na takie widoczki, jak tutaj i w poprzednim poście to ja chętnie popatrzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. okazało się, że to był na szczęście jakiś drobiazg, ale fachowiec musiał rzucić okiem;-) no i teraz trzeba zacząć eksploatować sprzęcik;-)

   Usuń